İdrar Kaçırma İçin Lapa

İdrar Kaçırma İçin Lapa

İdrarınıza bakarak durumunuzdan haberdar olun,  mutlaka bakın,  baktınızki idrarınız boz bulanık ise idrar yolu enfeksiyonu var yada kum döküyor olabilirsiniz hemen doktora gidiniz. İdrarınız kırmızı renkli ise idrarınıza kan karışıyor olabilir,  mesane de tümörlerden dolayı oluşan kanama,  taş,  kum, enfeksiyon,  var demektir beklemeden doktora gidiniz. Sabah kalktınız idrar yaptınız koyu sarı renkli ise korkmayın susuzsunuz demektir doktora gitmeye gerek yok, idrarınız koyu çay rengi ise hepatip var demektir yani sarılık var , derhal hiç beklemeden doktora gidiniz. İdrar yolu enfeksiyonlarında ekoli hastalığı en çok kadınlarda görülür,  yanlış taharet almak bu hastalığa sebep oluyor,  temizlik için zeytinyağlı sabun kullanınız, pamuklu kilot giyiniz.

İdrar Kaçırma için lapa tarifi;

Malzemeler:

  • 1 tutam Isırgan otu
  • 1 su bardağı su

Isırgan yapraklarını alıp iyice haşlıyoruz,  pamuk gibi olacak dayanabildiğiniz kadar sıcaklığa gelince üzerine kantoronlu ozon yağı döküp bir naylonlun üzerine koyup o bölgede bekletin fayda göreceksiniz.  Yine bir pamuk alıp kantoronlu ozon yağı döküp gece sabaha kadar o bölgede bekleterek çok rahatlıklayazaksınız .

İdrar Kaçırmalara karşı yapılması gereken hareketlerde vardır,  bu hareketler kasları kuvvetlendirir.

Minderi bacaklarınızın arasına koyup ayaklarınızı dışa doğru açarak evde yürüyün. Ayrıca idrarınız gelsin gelmesin gidip boşaltın,  akşamları sulu bir şeyler tüketmeyin ki gece tuvalete kalkma olmasın.

Ferudun Kunak tarifidir.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?